Regulamin Sklepu

Data dodania: 2013-02-06 10:49:47
  1. Zamównia złożone w sklepie internetowym realizuje firma Art. Rzeźb Pracownia Plastyczna Andrzej Ritter, Osada 14, 85-351 Bydgoszcz.
  2. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są wartościami brutto i zawierają podatek VAT. Do ceny produktu doliczane są koszty wysyłki (priorytetem) odpowiednie do ilości figur zakupionych w naszym sklepie.
  3. Do każdego zamówienia wystawiamy dowód zakupu.
  4. Za zamówiony towar klient płaci poprzez przelew lub przedpłatę obsługiwane przez Przelewy24.
  5. Realizacja zamówienia trwa do 48 godzin + czas dostawy. Nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. W przypadku wydłużenia się przewidywanego czasu realizacji Klient niezwłocznie zostanie o tym poinformowany i podejmie decyzję, co do dalszego postępowania (np. wydłużenie czasu oczekiwania, rezygnacja z zamówienia).
  6. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu.
  7. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania go na stronie tj. z dniem 01 lipca 2006 roku.